Aktualności grupa III

mgr Maria Zygma - Doktorowicz

Czas pracy oddziału:  8.00 - 16.00

Drodzy Rodzice

Serdecznie zapraszamy na zajęcia integracyjne pt. „Zabawy Andrzejkowe”, które odbędą się 26.11.2018 r. (w poniedziałek) o godzinie 16.00. Prosimy o wygodny strój i obuwie. W tym dniu obchodzić będziemy również Światowy Dzień Pluszowego Misia. Prosimy o przyniesienie przez przedszkolaków na zajęcia swojego ulubionego pluszaka.

5 listopada obchodzimy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu bierzemy udział w zabawach i quizach związanych ze znajomością znanych bajek z literatury dziecięcej.

W dniu 1.10.2018 roku, naszą grupę odwiedziła mama Kacperka, która czytała dzieciom bajki. Dzieci z uwagą wysłuchały bajki pt. „Brzydkie kaczątko” i „Królowa śniegu”. Serdecznie dziękujemy mamie Kacperka za poświęcony czas i włączenie się w życie grupy. Zapraszamy również pozostałych rodziców do czytania dzieciom bajek.

2018  Samorządowe Przedszkole nr 163 w Krakowie   globbers joomla templates