background
logotype

Aktualności grupa IV

 

 

Nauczyciele:

 mgr Maria Zygma - Doktorowicz

 mgr Elżbieta Prusak

 Czas pracy oddziału:   8.00 - 16.00

 

 

 

Ogłoszenia

 

Drodzy Rodzice dzieci z grupy IV

Dnia 20.12.2019 r. (piątek) dzieci ze wszystkich grup wraz z pracownikami przedszkola wezmą udział w wigilii przedszkolnej. Nie zabraknie świątecznej atmosfery, życzeń oraz śpiewania kolęd. Prosimy, aby na ten dzień dzieci przyniosły opłatki i były odświętnie ubrane. 


SZANOWNI RODZICE!

PRZYPOMINAMY, że 5 listopada 2019 r. (wtorek) wychodzimy do Filii nr 40 Biblioteki Kraków przy ul. Łużyckiej 55, gdzie dzieci wezmą udział w warsztatach „Kto ty jesteś – Polak mały” na podstawie wiersza W. Bełzy „Katechizm polskiego dziecka”. W trakcie warsztatów dzieci będą także projektowały flagi i kotyliony. Wyjście z przedszkola ok. godz. 9.15, powrót ok. godz. 10.15. Prosimy o ubranie dzieci stosownie do pogody.


  SZANOWNI RODZICE PRZEDSZKOLAKÓW Z GRUPY IV

1 października 2019 na godz. 10.00. grupa IV wychodzi do Filii nr 40

Biblioteki Kraków przy ul. Łużyckiej 55 na zajęcia wprowadzające

korzystanie z zasobów biblioteki, zachęcające do czytelnictwa.

 5 listopada 2019 o godz. 9.30. ponownie odwiedzimy Filię nr 40 Biblioteki

Kraków; przedszkolaki wezmą udział w warsztatach z okazji Dnia

Niepodległości. 


 Podobnie jak w zeszłym roku, przypominamy, że swoje zabawki (pluszaki, auta, roboty, ludziki, lalki, gry itp.) dzieci mogą przynosić do przedszkola tylko w piątki! Trzeba pamiętać aby zabawki te były bezpieczne, prosimy o nie przynoszenie zabawek militarnych typu miecze, pistolety itp. W inne dni tygodnia przedszkolaki mogą przynieść ulubioną bajkę do wspólnego czytania.

Informujemy, iż wycieczka do Pizzerii Dominium w Galerii Bonarka, odbędzie się 25 września 2019 r. W programie pokaz pieczenia i degustacja pizzy Margerita. U nauczycielek będą zbierane zgody na wyjazd dziecka (środek lokomocji – autobus linii 164) wraz z poświadczeniem, iż nie ma przeciwwskazań do spożycia przez dziecko tego rodzaju pizzy. Wyjazd po godz. 9.00, powrót ok. 12.00.

23 października planowana jest wycieczka do Centrum Kultury Japońskiej Manggha przy ul. Konopnickiej. W planie udział dzieci w warsztatach „Japonia dla Przedszkoli”, zwiedzanie wystawy muzealnej z edukatorem i lekcja origami, czyli tradycyjnej sztuki składania papieru. Wyjazd o godz. 9.00, powrót ok. 12.00 (środek lokomocji – autobus linii 164). Oczywiście również w odpowiednim czasie będą zbierane zgody rodziców na wyjazd dziecka.

Nieodpowiednia pogoda może być przeciwwskazaniem do odbycia wycieczek.


DZIECI Z GRUPY IV

ZAPRASZAJĄ:

MAMY, TATUSIÓW, BABCIE, CIOCIE, WUJKÓW, STARSZYCH BRACI I SIOSTRY

DO CZYTANIA BAJEK PRZEDSZKOLAKOM 

W GRUPIE IV, W RAMACH AKCJI:
„CAŁA POLSKA CZYTA DZIECIOM”

ORAZ DO PREZENTACJI NA FORUM GRUPY
SWOICH ZAWODÓW I PASJI !!!

3 wrzesień 2019 

 

2020  Samorządowe Przedszkole nr 163 w Krakowie   globbers joomla templates