Aktualności grupa IVc

pt. - 7.00 - 16:30

Religia:  pon. wt. - 13.00 - 13.30

Ogłoszenia

W związku ze zbliżającą się wizytą Św. Mikołaja w przedszkolu, prosimy i przypominamy, aby dzieci w dn. 06.12.2018r. (czwartek), miały na głowie czapkę mikołajową!

W dniu 13.12.2018 r. (czwartek) na godz. 9.30 wybieramy się do Biblioteki Podgórskiej (Filia nr 40, na osiedlu) na prezentację multimedialną pt. „Krakowskie tradycje Świąt Bożego Narodzenia”. Prosimy o ubranie dzieci stosownie do pogody.

Drodzy Rodzice!

Organizujemy, wraz z dziećmi, w naszej sali kącik regionalny – patriotyczny pod hasłem „Polska to mój dom”. Zapraszamy Państwa do współtworzenia tego kącika poprzez dostarczanie n/p., widokówek, herbów wybranych miast Polski (Kraków, Warszawa, Toruń, Poznań, Gdańsk, Katowice, Zakopane), albumów o Krakowie, elementów rękodzieła (laleczki w strojach regionalnych, chusty, malowane kasetki drewniane), bogactw naturalnych (bryłki soli, węgla), itp.

26.11.2018 r. (poniedziałek), obchodzimy „Światowy Dzień Pluszowego Misia”. W związku z tym prosimy w tym dniu o przyniesienie przez dzieci swojego ulubionego pluszaka.

Pilne! Prosimy Rodziców, którzy nie byli na zebraniu w dniu 14.11.2018, o umówienie się na konsultacje z nauczycielkami, celem zapoznania się z wynikami I diagnozy gotowości szkolnej dziecka.

Dziękujemy

05.11.2018 r. obchodzimy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu bierzemy udział w zabawach i quizach związanych ze znajomością znanych bajek z literatury dziecięcej.

Zachęcamy Państwa do współudziału w organizacji zajęć edukacyjnych dla dzieci, poprzez zapoznawanie przedszkolaków ze swoim zawodem lub pasją w ramach akcji „Mój zawód – moja pasja”. Chętni Rodzice proszeni są o zgłoszenie się do nauczycielek w grupie, w celu ustalenia szczegółów.

W dniu 06.11.2018 r. odbędzie się w przedszkolu „Przegląd Piosenki Patriotycznej”. Prosimy o ubranie dzieci w tym dniu w strój galowy; chłopcy: biała koszula, ciemne spodnie, krawat bądź mucha, dziewczynki: biała bluzka, ciemna spódniczka.

Planowana na dziś,  24.10.2018r., wycieczka do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie została odwołana z powodu złych warunków atmosferycznych (silny wiatr i deszcz). Przepraszamy!

W dniu 24.10.2018r. (środa), planowana jest wycieczka do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie na warsztaty pt: „Kolory” + wejście na wystawę pt: „To takie proste”. Wyjście z przedszkola ok. godz. 9.30, powrót ok. godz. 12.30. na obiad, (przejazd tramwajem linii 24). Prosimy o ubranie dzieci stosowanie do pogody. Zgodę na udział dziecka w wycieczce Rodzic podpisuje u nauczycielek w grupie.

W dniu 10.10.2018r. (środa), planowana jest wycieczka do Parku im. E.A. Jerzmanowskich w Krakowie – Prokocimiu. Wyjście z przedszkola ok. godz. 9.15, powrót ok. godz. 12.00. na obiad, (przejazd autobusem linii 204 lub 244). Dzieci zabierają ze sobą mały plecaczek: z małą przekąską i wodą. W tym dniu prosimy o przyprowadzenie dzieci najpóźniej do godz. 8.40. Prosimy również o ubranie dzieci stosowanie do pogody. Zgodę na udział dziecka w wycieczce Rodzic podpisuje u nauczycielek w grupie.

W dniu 05.10.2018r. (piątek), planowana jest wycieczka na dworzec kolejowy Kraków-Płaszów. Wyjście z przedszkola ok. godz. 10.00, powrót ok. godz. 11.20. (przejazd tramwajem linii 50).  Prosimy o ubranie dzieci stosowanie do pogody.

2018  Samorządowe Przedszkole nr 163 w Krakowie   globbers joomla templates