OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW 2016/2017

- Gratulujemy Kindze M. z gr. III a zdobycia II miejsca w międzyprzedszkolnym konkursie muzycznym "Przedszkolaki śpiewają, Panią Wiosnę witają", organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 154 w Krakowie.

W dniu 30.03.2017 r. komisja konkursowa Rodzinnego Konkursu Plastycznego „Ilustrujemy ulubione bajki i opowiadania”, zorganizowanego przez nasze przedszkole,dokonała przeglądu i oceny prac oraz nagrodziła laureatów w dwóch kategoriach:

Kategoria: Prace płaskie:

I miejsce: Dominika Dziewa, „Calineczka” – gr. II b

II miejsce: Bartek Golec, „Krecik w lesie” – gr. III a

III miejsce: Nina Nizińska, „Duszek Kacper” – gr. III a

Kategoria: Prace przestrzenne:

I miejsce: Filip Rajchel, „Chatka Baby Jagi” – gr. II a

II miejsce: Franciszek Litwa – Derecki, „ELMER” – gr. II b

III miejsce: Maciej i Gabrysia Domagała, „Kucyki Pony” – gr. II a i IV b

Wszyscy pozostali uczestnicy konkursu otrzymali wyróżnienia. Dziękujemy za udział w konkursie, serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom!

- Gratulujemy Gabrysi D. z gr. IV b zdobycia GRAND PRIX ogólnopolskiego konkursu plastycznego pod hasłem "Podróże po Polsce", organizowanego przez Przedszkole Samorządowe nr 22 w Krakowie, pod honorowym patronatem marszałka województwa małopolskiego.

- Gratulujemy Nadii Dz. z gr. IV b zdobycia I miejsca w ogólnopolskim konkursie plastycznym "Zaczarowana zima", organizowanym przez Szkołę Podstawową im. Królowej Jadwigi w Rudniku Szlacheckim - Wilkołaz

- Gratulujemy Maciejowi J. z gr. IV b zdobycia I miejsca w międzyprzedszkolnym konkursie recytatorskim "POECI DZIECIOM - DZIECI POETOM", pod hasłem "Tuwim i Brzechwa dzieciom", organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 33

- Gratulujemy Emilce S. z gr. IV b zdobycia wyróżnienia w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Świąteczna bombka", organizowanym przez Klub Kultury "PIASKOWNICA"

2017  Samorządowe Przedszkole nr 163 w Krakowie   globbers joomla templates