OSIĄGNIĘCIA PRZEDSZKOLAKÓW 2018/2019

- Gratulujemy Weronice P. z grupy I zdobycia II miejsca w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Kraków oczami dziecka”, organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 154.

- Gratulujemy Kacprowi P. i Filipowi R. z grupy IV c oraz Sergiuszowi K. z grupy IV a zajęcia II miejsca w międzyprzedszkolnym konkursie matematycznym „Z matematyką za pan brat już od najmłodszych lat”, organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 35 .

W dniu 13.05.2019 r.  w Centrum Kultury Podgórza – Klub Piaskownica przy ul. Łużyckiej 55, odbyła się  VI edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego: „Wiersze Heleny Bechlerowej”, organizowanego przez nasze przedszkole. W konkursie wzięły udział dzieci z  czterech Samorządowych Przedszkoli, w tym również z naszego. W pięcioosobowym jury konkursu zasiedli przedstawiciele:  Zarządu Rady Dzielnicy XI, Filii 40 Biblioteki Kraków, Centrum Kultury Podgórza – Klubu Piaskownica, Rady Rodziców Przedszkola 163 oraz polonistka.

Z naszego przedszkola komisja konkursowa  nagrodziła i wyróżniła laureatów:

I miejsce:

Marianna A. – gr. II

Filip O. – gr. IV c

II miejsce:

Natalia S. – gr. I

Maciej K. – gr. IV c

Wyróżnienia otrzymali: Anna M. – gr. IV a i Adam Ł. – gr. IV b

Organizator Konkursu – Samorządowe Przedszkole nr 163 dziękuje wszystkim uczestnikom za udział w konkursie. Każdy z małych recytatorów zachwycił wdziękiem i niepowtarzalną interpretacją utworów. Życzymy im dalszych sukcesów w rozwijaniu uzdolnień artystycznych. Dziękujemy nauczycielkom i rodzicom za przygotowanie przedszkolaków, pracę nad dykcją,  poprawnością wymowy.

- Gratulujemy dzieciom grupy III zdobycia wyróżnienia w konkursie plastycznym pt. „Wiosenne drzewo” w kategorii prace zbiorowe, organizowanym przez Centrum Kultury Podgórza – Piaskownica.

- Gratulujemy dzieciom z grupy III: Roksanie zdobycia II miejsca i Szymonowi B. zdobycia III miejsca w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Bohaterowie Polskich Legend”, organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 179, im. Szewczyka Dratewki w Krakowie.

- Gratulujemy Alicji G. i Magdalenie W. z grupy IV c zdobycia III miejsca  w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym "Wiosenne kwiaty pod ochroną", organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 6, im. H. Jordana w Krakowie.

- Gratulujemy Kacperkowi B. z grupy II zdobycia wyróżnienia (kategoria: praca indywidualna) w międzyprzedszkolnym konkursie plastycznym „Wiosenne drzewo”, organizowanym przez Centrum Kultury – Podgórza Piaskownica.

W dniu 21.11.2018 r.  komisja konkursowa Rodzinnego Konkursu Plastycznego p/t: „Najciekawsza kukiełka bajkowa”, zorganizowanego przez nasze przedszkole, dokonała przeglądu i oceny prac oraz nagrodziła laureatów.

I miejsce: Amelia T., Filip O., Oliwia O., Oskar K., Maksymilian K. – gr. IV c,

Ola Ł., Julian S., Karolina K. – gr. IV a,

Lena D. – gr. III,

Pola M. – gr. II,

Dominika G., Natalia S., Emil K. – gr. I.

Dziękujemy za udział w konkursie, serdecznie gratulujemy wszystkim dzieciom i ich rodzicom!