background
logotype

Podziękowania

 PODZIĘKOWANIA 2017/2018

 

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za włączenie się i wspomaganie działalności edukacyjnej nauczycieli, w szczególności osobom:

Z gr. I – wszystkim Rodzicom, którzy podarowali środki czystości (chusteczki higieniczne, mydło, papier toaletowy), nasiona i cebulki do „Zielonego kącika przyrody”; mamie i siostrze Leny K. za opiekę nad dziećmi podczas wycieczki do Centrum Kultury „Piaskownica” na warsztaty „Dlaczego mamy katar i gorączkę?”; mamie Karolinki W. za zorganizowanie warsztatów muzycznych dla wszystkich dzieci w przedszkolu, podczas których, m.in. dzieci poznały budowę skrzypiec i wiolonczeli oraz posłuchały ich brzmienia.

Z gr. II – wszystkim Rodzicom, którzy włączają się w pracę grupy za materiały do tematyki zajęć, kącików tematycznych; za artykuły higieniczne; mamie Maksymiliana za książki dla dzieci; mamie Zuzi i Ali, mamie Szymonka, siostrze Emila - za czytanie bajek dzieciom; wszystkim obecnym za aktywny udział w zajęciach integracyjnych i twórcze działania.

 6 kwiecień 2018 r.

Z gr. IV A wszystkim Rodzicom za materiały plastyczne, Rodzicom Ignasia i Wiktora za dodatkowy papier do rysowania dla dzieci, mamie Nikodema B. za kolorowe bloki techniczne oraz rysunkowe dla wszystkich dzieci, a także za artykuły higieniczne – chusteczki oraz wzbogacanie kącików tematycznych.

Z gr. IV Bwszystkim Rodzicom za przygotowanie strojów na występy śródroczne oraz strojów na bal karnawałowy; wszystkim Rodzicom, którzy wzięli udział w zajęciach warsztatowo – okolicznościowych, wielkanocnych; mamie Filipka O. za zorganizowanie zakupu i dostarczenie do grupy materiałów plastycznych (kolorowe bloki, papiery kolorowe, bibuła, kleje w tubkach i w sztyfcie, oczka samoprzylepne, klamerki do bielizny); wszystkim Rodzicom, którzy przynieśli akcesoria potrzebne do przygotowania zielonej dekoracji z rzeżuchy; babci Madzi W. za czytanie dzieciom bajek w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

Z gr. IV C – wszystkim Rodzicom za podarowane materiały plastyczne i środki higieniczne, za zaangażowanie i pomoc w organizacji kącików tematycznych związanych z określoną tematyką kompleksową, za materiały edukacyjne służące do realizacji projektu edukacyjnego „Woda”, za zaangażowanie w akcję „Kino za baterie”, za przygotowanie strojów na występy śródroczne oraz strojów na bal karnawałowy; Mamie Oliwki za organizację wycieczki do centrum handlowego Carrefour, podczas której dzieci zapoznały się z zawodem cukiernika; Mamie Karola za opiekę podczas wyjazdu na spektakl teatralny; babci Kacpra R. za czytanie dzieciom bajki w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”.

13 kwiecień 2018 r.


    Szanowni Rodzice,

w związku z zakończeniem swojej pracy zawodowej w Samorządowym Przedszkolu nr 163 im. Heleny Bechlerowej, w którym miałam zaszczyt pracować blisko 35 lat i kierować nim jako dyrektor od 2000r., serdecznie dziękuję Państwu za dobrą współpracę oraz zaufanie jakim Państwo obdarzacie nasze Przedszkole.

         Dziękuję za wszystkie ciepłe słowa podziękowań za naszą pracę, jakie przez te lata kierowaliście Państwo do pracowników Przedszkola i do mnie osobiście.

          To w szczególności dzięki tym wyrazom uznania było dużo łatwiej pokonać trudności oraz zachować niezbędny optymizm i energię do dalszych działań na rzecz opieki i edukacji naszych dzieci.

         Jeszcze raz dziękuję za współpracę i Życzę Wszystkiego Najlepszego,

 Małgorzata Sałacińska

Kraków, 31.01.2018r. 


Serdecznie dziękujemy Rodzicom za włączenie się i wspomaganie działalności edukacyjnej nauczycieli, w szczególności osobom:

 Z gr. I – wszystkim Rodzicom, którzy podarowali środki czystości, chusteczki higieniczne, itp.; Rodzicom Ani W. za zorganizowanie słodkiego poczęstunku z okazji Dnia Pluszowego Misia (pierniczki – misie); wszystkim Rodzicom, którzy pomogli w zorganizowaniu grupowej „Mini” Wigilii, przynosząc opłatki, owoce i słodycze; mamie i siostrze Leny K. za opiekę nad dziećmi podczas wycieczki do Centrum Kultury „Piaskownica” na warsztaty „Lepszy wróbel w karmniku niż bocian w ciepłych krajach”; mamie Nataszki T. z gr. III za podarowanie dzieciom z gr. I wózka dla lalek;

Z gr. II –wszystkim Rodzicom za materiały plastyczne i artykuły higieniczne – chusteczki, serwetki oraz wzbogacanie kącików tematycznych; za włączanie się w pracę grupy – zdjęcia rodzin, udział w zajęciach integracyjnych i otwartych; mamie Maksa za kalendarze, notesy, kolorowanki dla dzieci; mamie Gabrysia Sz. i mamie Piotrusia S. za czytanie bajek dzieciom;

Z gr. III – wszystkim Rodzicom, którzy pomogli w organizacji grupowej Wigilii: tacie Kacpra K. za podkład muzyczny (gitara) do śpiewania kolęd, babci Nataszy T. za czytanie o tradycjach wigilijnych, mamie Antosia Sz., Nataszki T., Krzysia R. za ciasta, mamie Szymona za ciasteczka, mamie Kacpra P. za pierniczki; oraz za talerzyki, kubeczki i widelczyki;

Z gr. IV A – serdeczne podziękowania dla taty Niny S. oraz mamy Julii C. za udział w akcji „Cała Polska czyta dzieciom; wszystkim rodzicom za bardzo aktywny udział w akcjach charytatywnych „Góra grosza”, „Szlachetna paczka”, „Gwiazdka dla zwierząt”; wszystkim rodzicom za zaangażowanie w akcję „Kino za baterie”;

Z gr. IV B – wszystkim Rodzicom za aktywne wsparcie akcji charytatywnych „Góra grosza”, „Szlachetna paczka”, „Gwiazdka dla zwierząt”; wszystkim Rodzicom za zaangażowanie w akcję „Kino za baterie”; wszystkim Rodzicom za tak liczny udział w zajęciach integracyjnych; Rodzicom Filipka O. za podarowanie samochodu - FARMA, puzzli, gier i układanek; mamie Kuby A., mamie Julka S., mamie i siostrze Filipa O. i babci Madzi W. (2 x), za czytanie dzieciom bajek w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”; mamie Sary, mamie Adasia i mamie Filipka O. za pomoc i pełnienie funkcji opiekuna podczas wycieczek;

Z gr. IV C mamie Mai i Laury za opiekę podczas wycieczek; mamie Jędrusia za materiały dydaktyczne przekazane naszej grupie.

12 styczeń 2018 r.


Serdecznie dziękujemy Rodzicom za włączenie się i wspomaganie działalności edukacyjnej nauczycieli, w szczególności osobom:

Z gr. I – wszystkim Rodzicom za materiały plastyczne, przyrodnicze („Kącik przyrody”) i artykuły higieniczne; mamie Marianki za wypożyczenie książeczki o witaminkach ze znakomitym tekstem A. Frączak p/t: „Któż to?”, umożliwiającym zrozumienie dzieciom, jak ważne jest dla zdrowia zjadanie owoców i warzyw; mamie Natalki Dz. za poprowadzenie zajęć plastycznych w ramach tematyki „Lubimy i podziwiamy Kraków"; babci Natalki Dz. za przeprowadzenie zajęć literacko – muzycznych; mamie Mirusia za ciekawe zajęcia muzyczne „Poznajemy akordeon”;

Z gr. II – wszystkim Rodzicom za materiały plastyczne i higieniczne, papier ksero, a także wzbogacanie kącika przyrodniczego (owoce lasu, a także owoce i warzywa, dzięki czemu dzieci rozwijały kreatywne myślenie i poznawały smaki warzyw); mamie Maksymiliana za podarowanie książek dla dzieci, nie tylko z naszej grupy, oraz za notesy dla nauczycieli;

Z gr. III – wszystkim Rodzicom za materiały plastyczne i higieniczne; babci Dominiki Dz. za poprowadzenie zajęć „Z wierszem i piosenką”; babci Nataszy T. i babci Ani Cz. za czytanie dzieciom bajek w ramach akcji „Cała Polska czyta dzieciom”;  

Z gr. IV A – wszystkim Rodzicom za podarowane materiały plastyczne; babci Jasia za wzbogacenie kącika przyrodniczego we własnoręcznie wykonane przetwory owocowe i warzywne.

Zapraszamy wszystkich Rodziców do uczestniczenia w akcji „Cała Polska czyta dzieciom”;

Z gr. IV B – wszystkim Rodzicom za podarowane materiały plastyczne oraz środki higieniczne; Rodzicom Filipka O. za zorganizowanie zakupu i dostarczenie do grupy Kart pracy, pisaków, kredek i frotek dla większości dzieci z grupy; wszystkim Rodzicom zaangażowanym w organizację kącików tematycznych: „Kącika wakacyjnego”, „Jesiennego kącika przyrody”;

Z gr. IV C wszystkim Rodzicom za artykuły plastyczne oraz higieniczne; mamie Kacpra K. za dodatkowy papier do rysowania dla dzieci; mamie Mai za plastelinę; rodzicom Niny za wypożyczenie  do naszej sali oczyszczacza powietrza.


 Szanowni Rodzice!

Dziękujemy za wpłaty – darowizny na rzecz naszego przedszkola. W tym roku budżetowym na Rachunek Dochodów Własnych naszego przedszkola (inny niż rachunek dochodów z tytułu odpłatności) wpłynęło:

  •         985 zł z tytułu darowizn w ramach akcji 1% podatku (w ramach współpracy ze Stowarzyszeniem Pomocy Szkole Małopolska),
  •         390 zł pozyskanych dzięki decyzji niektórych rodziców dzieci odchodzących z przedszkola o przekazaniu „nadpłaty” za korzystanie z usług przedszkola, jako darowizny. 

  

 

2018  Samorządowe Przedszkole nr 163 w Krakowie   globbers joomla templates