Ogłoszenia Rady Rodziców

DAROWIZNA NA RZECZ RADY RODZICÓW

Drodzy Rodzice,

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o dokonywanie wpłat na rzecz Rady Rodziców.

Kwota dobrowolnej darowizny w roku szkolnym 2019/2020 za pierwsze półrocze wynosi : 90,00 zł (lub 45zł za Państwa drugie i kolejne dziecko uczęszczające obecnie do naszego przedszkola).

Za drugie półrocze kwota ta będzie wynosiła 50zł (lub 25zł za drugie i kolejne dziecko). Jeżeli ktoś ma możliwość i chęć, może dokonać od razu całej wpłaty, czyli 140zł.

Ze zgromadzonych środków sfinansowane będą m.in: upominki na Dzień Przedszkolaka, upominki grudniowe, przejazdy autokarowe, dofinansowanie do Pikniku Rodzinnego, upominki z okazji ukończenia edukacji przedszkolnej - dzieci idące do szkoły, oraz różne inne formy atrakcji dla dzieci.

Dane do przelewu:

- odbiorca: RADA RODZICÓW PRZY SAMORZĄDOWYM PRZEDSZKOLU NR 163 W KRAKOWIE

- nr konta bankowego: 47 1240 1444 1111 0010 0368 4916

- tytuł przelewu: DAROWIZNA NA RZECZ RADY RODZICÓW - imię i nazwisko dziecka oraz nr grupy

Serdecznie dziękujemy