About Us

Przedszkole – miejsce bezpieczne i komfortowe dla dzieci

Przedszkole to miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Zapewniamy im dużo przestrzeni do zabawy oraz nauki. W naszym przedszkolu dziecko nie będzie czuło się osamotnione. Wspólna zabawa z dziećmi pozwoli mu poznać smak przyjaźni i radości. Proponujemy dzieciom bogaty program dydaktyczny, rozszerzony o urozmaicone zajęcia dodatkowe.

Stwarzamy każdemu dziecku szansę rozwoju na miarę jego możliwości. Chcemy wychować dziecko z bogatą wyobraźnią twórczą, zdolne do spontanicznej ekspresji własnych uczuć i myśli, otwarte na pomysły i inspiracje płynące od innych osób oraz gotowe szukać nowych, lepszych i oryginalnych rozwiązań.

Właściwe przygotowanie dziecka do następnego etapu edukacyjnego, jakim jest nauka w szkole podstawowej osiągamy poprzez różnorodne formy kształtowania i stymulowania rozwoju, szczególnie w aspekcie jego rozwoju fizycznego, aktywności twórczej, poziomu wiedzy o otaczającym go świecie oraz zachowań społeczno-emocjonalnych.

Wyposażenie przedszkola

Przedszkole posiada:

  • duży, zagospodarowany ogród (ok. 3000 m2)
  • wiele gatunków drzew, krzewów i innych roślin ozdobnych
  • piaskownice
  • urządzenia i sprzęty do zabaw dla dzieci

Kadra

W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra, która stwarza dzieciom optymalne warunki do rozwoju przy wykorzystaniu różnorodnych form i metod otwartego stylu pracy. W pracy z dziećmi nauczyciele wykorzystują wiele pomocy dydaktycznych, stosując nowatorskie metody pracy realizują wybrany program dydaktyczno-wychowawczy, pozwalający na dobre przygotowanie absolwentów do podjęcia nauki w szkole.

O nas – Przedszkole Nr 163

Przedszkole Nr 163 to strona internetowa, która dostarcza informacji na temat wielu dziedzin, takich jak aktualności, media, rozrywka, podróże, sport, kuchnia, zdrowie. Nasza strona jest przeznaczona dla szerokiego grona odbiorców, którzy chcą poznać różnorodne tematy i być na bieżąco z najnowszymi wydarzeniami.

Kontakt

Zapraszamy do kontaktu z nami poprzez:

  • Stronę internetową: https://przedszkole163.edu.pl
  • Adres: ul. Podedworze 2a, 30-686 Kraków
  • Telefon: +48126582776
  • Mail: Dancerchanipe708@gmail.com

Jesteśmy do Państwa dyspozycji i chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i uwagi.

Nasza misja

Nasza misją jest dostarczenie czytelnikom wartościowych i rzetelnych informacji z różnych dziedzin, które są interesujące i ważne dla naszych czytelników. Staramy się, aby treści publikowane na naszej stronie były zrozumiałe, przystępne i atrakcyjne dla różnych grup wiekowych.

Co oferujemy

Na naszej stronie znajdziesz wiele ciekawych i różnorodnych treści. Oferujemy najnowsze wiadomości z kraju i ze świata, artykuły o zdrowiu i diecie, poradniki parentingowe dla rodziców, recenzje filmów i książek, przepisy kulinarne oraz wiele innych tematów.

Dlaczego warto nam zaufać?

Na naszej stronie publikujemy tylko sprawdzone i rzetelne informacje. Staramy się, aby wszystkie treści były oparte na wiarygodnych źródłach i poparte badaniami. Nasza redakcja składa się z doświadczonych dziennikarzy, którzy są ekspertami w swoich dziedzinach.

Ponadto, dbamy o to, aby nasza strona była czytelna i przyjazna dla użytkowników. Staramy się, aby nawigacja była łatwa i intuicyjna, a treści publikowane na stronie były atrakcyjne wizualnie i łatwe do czytania.

Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony i śledzenia naszych najnowszych publikacji. Jesteśmy przekonani, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie!

Informacje dla reklamodawców

Jeśli jesteś zainteresowany reklamą na naszej stronie, zapraszamy do kontaktu z nami poprzez formularz kontaktowy na naszej stronie lub bezpośrednio pod adresem mailowym podanym powyżej. Oferujemy wiele różnych opcji reklamowych, w tym banery reklamowe, sponsoring, content marketing oraz wiele innych. Jesteśmy otwarci na propozycje i chętnie dopasujemy ofertę do Twoich potrzeb.

Polityka prywatności

Szanujemy prywatność naszych czytelników i dbamy o bezpieczeństwo ich danych. Nasza polityka prywatności jest zgodna z obowiązującymi przepisami RODO i innych regulacji dotyczących ochrony danych osobowych. Więcej informacji na temat naszej polityki prywatności znajdziesz na naszej stronie w sekcji „Polityka prywatności”.

Prawa autorskie

Wszystkie treści publikowane na naszej stronie są chronione prawami autorskimi. Kopiowanie, reprodukowanie oraz rozpowszechnianie treści bez naszej zgody jest zabronione i stanowi naruszenie praw autorskich. Jeśli chcesz wykorzystać nasze materiały, skontaktuj się z nami w celu uzyskania zgody na ich wykorzystanie.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą stroną i życzymy miłego czytania!