autor Aleksander Wolszczan

Aleksander Wolszczan – ekspert w dziedzinie wychowania dzieci

Aleksander Wolszczan to ekspert w dziedzinie wychowania dzieci, który od wielu lat dzieli się swoją wiedzą na łamach wielu renomowanych stron internetowych, takich jak: przedszkole163.edu.pl

Posiada bogate wykształcenie w dziedzinie pedagogiki, którą studiował na Uniwersytecie Warszawskim. Po ukończeniu studiów zdobył wiele nagród w swojej karierze zawodowej.

Aktualnie prowadzi bloga na stronie internetowej przedszkole163.edu.pl, na którym dzieli się swoimi doświadczeniami i radami dla rodziców oraz nauczycieli wychowania przedszkolnego.

Aleksander Wolszczan 1

Przedszkole163.edu.pl – bezpieczne i komfortowe miejsce dla dzieci

Przedszkole163.edu.pl to miejsce, w którym dzieci czują się bezpiecznie i komfortowo. Zapewniamy im dużo przestrzeni do zabawy oraz nauki. Nasze przedszkole kładzie duży nacisk na współpracę z rodzicami, aby dziecko nie czuło się osamotnione i miało wsparcie w swoim rozwoju.

Bogaty program dydaktyczny i urozmaicone zajęcia dodatkowe

W naszym przedszkolu proponujemy dzieciom bogaty program dydaktyczny, który jest rozszerzony o urozmaicone zajęcia dodatkowe. Dzięki temu dzieci mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i zdobywania nowych umiejętności. Wspólna zabawa z dziećmi pozwala na poznanie smaku przyjaźni i radości.

Zaufani nauczyciele i indywidualne podejście do dziecka

W przedszkolu163.edu.pl pracują wykwalifikowani i doświadczeni nauczyciele, którzy mają indywidualne podejście do każdego dziecka. Staramy się uwzględnić różnice indywidualne między dziećmi i dostosować sposób nauczania do ich potrzeb i umiejętności.

Pracujemy w oparciu o pedagogikę aktywności, która zakłada, że dziecko najlepiej uczy się przez aktywność i zabawę. Dlatego też w naszym przedszkolu dużo uwagi poświęcamy zajęciom praktycznym, takim jak zajęcia plastyczne, ruchowe czy sensoryczne.

Bezpieczeństwo i higiena

Bezpieczeństwo i higiena są dla nas priorytetem. Nasze przedszkole spełnia wszystkie wymagane standardy bezpieczeństwa i higieny, a także posiada wyposażenie spełniające najwyższe standardy jakości.

Dbamy o to, aby przestrzeń, w której przebywają dzieci była zawsze czysta i bezpieczna. Przestrzegamy również wszelkich procedur i zasad sanitarnych, aby zapewnić jak największą ochronę zdrowia dzieci.

Podsumowanie

Przedszkole163.edu.pl to miejsce, w którym dziecko może się rozwijać w bezpiecznym i komfortowym środowisku. Bogaty program dydaktyczny i urozmaicone zajęcia dodatkowe pozwalają na rozwijanie zainteresowań i zdobywanie nowych umiejętności. Dzięki wykwalifikowanym nauczycielom i indywidualnemu podejściu do dziecka każde dziecko może czuć się wyjątkowe i ważne. Bezpieczeństwo i higiena są dla nas priorytetem, dlatego też dbamy o to, aby przestrzeń, w której przebywają dzieci była zawsze czysta i bezpieczna.